Pravidla fotbalu 2016

Jistě nám dáte za pravdu, že nejen rozhodčí, hráč, či trenér, ale i každý pořádný fanoušek by měl znát dobře aktuální fotbalová pravidla. A tak vám předkládáme kompletní pravidla fotbalu platná od 1. 7. 2016 a to včetně oprav chyb, které originální verze obsahuje. Pravidla lze také zakoupit jako knihu v nakladatelství Olympia, které je vydalo. Diskutovat o fotbalových pravidlech můžete také v našem fóru.

pravidla-fotbalu-2016

Stáhnout

Pozvánka na benefiční zápas Staré gardy Babice proti týmu Old Boys Moravský Beroun

Druhou prázdninovou sobotu sehrají hráči naší Staré gardy zápas s týmem Old Boys z Moravského Berouna. Zápas bude sehrán u příležitosti rozloučení našeho bývalého hráče Vladimíra MARKA s fotbalovou kariérou. Bude to tedy poslední zápas který tento hráč odehraje. Neváhejte a přijďte se podívat na bývalé opory našeho fotbalu. Začínáme v 16:00.

Soutěžní křížovka pro volnou chvilku

Připravili jsme pro vás soutěžní křížovku pro volnou chvilku s tématem našeho fotbalového klubu. Ze správných odpovědí bude vylosován jeden výherce, který jako cenu obdrží hrnek s logem Sokola Babice. Přejeme příjemné chvilky při luštění a hodně štěstí!

Fotbal umožňuje kombinovat mezi sebou různé prvky hry, a proto je i u nás … (viz. tajenka).

– ODESLAT ŘEŠENÍ KŘÍŽOVKY –

Slosování proběhne v pátek 1. září 2017.

Tento obsah je k dispozici pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho zobrazení se prosím zaregistrujte.