16 FK Šternberk B – Sokol Babice 3:0 (1:0)

Tráva , 238 diváků | Rozhodčí: Dolanský Jiří, Lébr Ladislav, Přikryl Adam Branky: Šogor, Vráblík, Šrámek

Zápas začal oboustranně opatrně. První gólovku měli domácí v 11 minutě, ale nedali. Hosté se spíš soustředili na bránění s rychlím protiútokem. Ovšem nevypracovali si žádnou pozici k zakončení. S přibývajícím časem, ale domácí zvyšovali svůj tlak a odměnou jim byl v 39 minutě po závaru a následné tvrdé střele vedoucí gól. Ještě před tím dostal Dokoupil z hostů žlutou kartu a mohl být rád že se nečervenilo. Poločas jistě oboum družstvům přišel vhod.

Druhá půle začala tutovkou domácích. Stav ale držel. Hosté přeci jen se dostávali čím dál víc do hry a v 55 minutě se dostal hostující Dušek do jasné gólovky a byl sražen. Rozhodčí ale mlčel. Zápas se zlomil v 69 minutě kdy hloupá chyba uprostřed hřiště přinesla přečíslení domácích a jejich velkou snahou byla přihrávka do jasného ofsajdu který ovšem pomezní rozhodčí Lébr neodmával a daroval domácím branku. Hosté ještě zkoušeli se zápasem něco udělat, ale zjevně jim docházeli fyzické síly. Domácí byli na koni a vše podtrhl opět rozhodčí Lébr. Naprosto jasný ofsajd nechal bez povšimnutí. I domácí diváci se smáli. Běžela 77 minuta a stav 3 : 0. Prakticky bylo po zápase a tak se k tomu i hráči postavili. Konec se jen dohrával z povinnosti.

Miroslav Jelšík

15ŘEZNÍČEK Martin Záložník
21SCHNEIDER Petr Brankář

Kontumace FT