17. Sokol Babice – SK Červenka 1:7 (0:2)

1 - 7
Celkový čas

Branka: Dušek R. Rozhodčí: Brázdil, Bastl, Segéň.

Report

Otevřený a vyrovnaný zápas se hrál jen první čtvrt hodinku. Potom hosté začali domácí přehrávat a čím dál tím více se tlačili k domácí bráně. Šance začaly přibývat a bylo jen otázkou času kdy padne první branka. Ta padla v 32. minutě po velmi utěšené tvrdé střele z 20 metrů. Domácí se sice snažili seč mohli a jedinou jejich šanci měl Dušek, který sice přehodil brankáře, ale i bránu. To bylo ze strany domácích vše. Druhá branka v 44. minutě byla jen logickým vyústěním hostující převahy.

Druhá půle byla už jen projevem marnosti. Hosté dominovali a domácí kupili chybu na chybu. Není proto divu, že skóre začalo narůstat. V 50, 58 a 60 minutě hosté vsítili tři branky a v pohodě vedli 5 : 0. Domácí tak byli zralí na ručník. Chaos a zmar – to byl jejich projev. Nic na tom nezměnila 66. minuta, kdy Dušek využil nepozornosti a nedůslednosti hostů a vsítíl alespoň čestný úspěch domácích. Hosté okamžitě kontrovali a v 68. a 74. minutě definitivně završili své vítězství.