1. Sokol Babice – Sokol Chomoutov 5:2 (1:2)

Branky: 23. Dušek Radomír, 50. Dušek Radomír, 58. Dušek Radomír, 75. Světnický Lukáš, 90. Světnický Lukáš - 31. Pirkl Filip, 36. Pavlík Tomáš ČK: Kupka Rozhodčí: Doležal David - Koutný Martin, Hrbáč Martin. Počet diváků: 55.

První mistrovský zápas v nové sezóně přinesl vzrušující podívanou. Ač byli domácí jasně lepší, na hře se tato skutečnost dlouho neprojevovala. Navíc je pronásledovala zranění. To největší se stalo hned v 15 minutě, kdy po špatné rozehrávce se dostal útočník hostů k nevídané tvrde střele, která zasáhla domácího gólmana do obličeje a ten musel býti střídán. A protože domácí druhého brankáře neměli, šel do brány Kovář.  I přes tento hendikep dal Dušek R. první branku a vše se zdálo, že nic nemůže domácí ofenzivu zastavit. Opak byl pravdou. Dva rychlé hostující kontry a rázem domácí prohrávali. Ještě že byl poločas.

Druhá půle začala hodně z ostra. Domácí v drtivém tlaku, hosté jen se sebezapřením s velmi některými nevybíravými zákroky. Hned v úvodu Dušek R. vyrovnal a vzápětí strhl vedení na domácí stranu. Když Světnický přidal další branku bylo rozhodnuto. Hosté se na nic nezmohli a v úplném závěru i vlivem vyloučení, inkasovali po páté. To bylo vše.

– Zápis o utkání –

9DUŠEK Radomír Útočník
17DVOŘÁČEK Ladislav Brankář

Kontumace Kontumace FT