15. Sokol Babice – Sokol Újezd u Uničova 1:2 (0:2)

Branky: 85. Dušek Radomír - 15. Bednář Jakub, 33. Los Jaroslav (pen.) ČK: Vlček, Dvořáček Rozhodčí: Piňos Radim - Hubáček Antonín. Diváci: 62

Velmi špatné utkání sehráli domácí borci. Svou nedisciplinovaností se připravili o vítězství. Rozdíl mezi prvním a posledním celkem nebyl téměř poznat. Hostům stačilo jen důsledně odkopávat míče do dlouhých nákopů  a když v 15 minutě dali branku ještě více se soustředili jen na bránění. Domácí laxním až lajdáckým přístupem to hostům velmi zjednodušovali. Ve 20 minutě měli hosté velkou příležitost navýšit své vedení. To ve vápně dětinsky fauloval Sakvin a hosté zahrávali pokutový kop. Vyznamenal se domácí gólman Dvořáček, když tuto penaltu chytil. Ani toto varování nebrali domácí vážně. A to nikdo nevěděl jakým se za chvíli později stane ústřední postavou zápasu. V 33 minutě totiž neudržel poměrně lehkou střelu, která mu vypadla a naprosto nesmyslně fauloval dobíhajícího hostujícího hráče. Druhá penalta a navíc vyloučení za neslušnou kritiku sudího. Aby toho nebylo málo v následné diskusi ještě Vlček hrubě do rozhodčího strčil a byl vyloučen také. Domácí místo hry se neustále soustředili na diskusi a svou podrážděností dávali hostům prostor ke hře.

Druhá půle byla velmi nezajímavá. Hosté ač měli o dva hráče více, se soustředili jen a jen na obranu a domácí neměli snahu s výsledkem něco udělat. Naděje svitla domácím těsně před koncem, když Dušek dokázal snížit. Ovšem závěrečný tlak přišel pozdě.

Miroslav Jelšík

Ze zápisu o utkání:

DVOŘÁČEK Ladislav
Národnost
cze Česká republika
Post
Brankář
Aktuální tým
Muži Babice, TJ Sokol Babice
Věk

Červená karta během zápasu. Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest. Při odpískání pokutového kopu ve prospěch Sokol Újezd u Uničova zařval brankář na rozhodčího čuráku, za což byl následně vyloučen. Při odchodu ze hřiště to ještě zopakoval.

VLČEK Vojtěch
Národnost
cze Česká republika
Post
Útočník
Aktuální tým
Muži Babice, TJ Sokol Babice
Věk

Červená karta během zápasu. Hrubé nesportovní chování. Při odpískání pokutového kopu a vyloučení domácího brankáře hráč přistoupil k HR a strčil do něj. Strčení nebylo nijak prudké a rozhodčí mohl pokračovat bez problému v utkání.

– Zápis o utkání –

15ŘEZNÍČEK Martin Záložník
17DVOŘÁČEK Ladislav Brankář

Kontumace 11 20 20 20 29 29 85 FT

2 Komentáře na "15. Sokol Babice – Sokol Újezd u Uničova 1:2 (0:2)"

Seřadit podle:   nejnovější | nejstarší | počtu hlasů
Ladislav Dvořáček
Uživatel

V pořádku , určitě vím že se to už nikdy nestane , a pan Jelšik byl asi na jiném zápase . Útočník dávno padal než jsem se ho stihl vůbec dotknout.
Ja se omluvím jen hráčům , nikomu jinému a pro mě nejlepší čas jak skončit s fotbalem.

Vladislav Balún
Uživatel

Pánové Vlček a Dvořáček, styďte se. Byli jste ostudou dnešního zápasu – domácího zápasu….

wpDiscuz