Sokol Babice — Sokol Drahanovice 3:7 (0:4)

Tráva , 60 diváků | Rozhodčí: Vyroubal Petr, Všetulová Táňa. STŘELCI: 70. Dušek Radomír, 79. Dušek Radomír, 89. Dokoupil Jiří - 3. Bartl Miroslav, 12. Bartl Miroslav, 34. Kment Antonín, 43. Bartl Miroslav, 46. Prucek Tomáš, 56. Prucek Tomáš, 87. Bartl Miroslav

První jarní domácí utkání přineslo jednoznačné vítězství hostů. Nepomohl ani dvougólový střelec domácích Dušek. Třetí branku přidal Dokoupil. Hosté se rychleji přizpůsobili těžkému terénu a i když se po většinu utkání bránili, byli velmi nebezpeční v rychlých protiútocích. Velmi jim v tom pomáhal rozhodčí Vyroubal, který naprosto vědomě pustil první dva ofsajdy (minimálně dva metry) a podepsal se tak na vedení hostů. Dala by se parafrázovat filmová hláška: “To se nám to hraje, když si z domácích dělá rozhodčí srandu.” Bohužel domácí se s touto křivdou nesmířili a začali kupit chyby, a ty hosté trestali. Tak snad příště bude osud k domácím milosrdnější a spravedlivější.

– zápis –

2017712A1A1504

– Fotky ze zápasu –

Datum Čas League Sezóna
31.3.2018 15:30 II. třída mužů 2017/2018 (Jaro)

Muži Babice033Prohra
Sokol Drahanovice437Vítězství

PLACHÝ Michal Obránce
TOMÁŠEK Lubomír
VANĚK Milan
MATOUŠEK Jiří
3DOKOUPIL Jiří Obránce 89'
4KOVÁŘ Ondřej Obránce
9DUŠEK Radomír Útočník 70', 79'
11ŠTĚPÁNEK Ondřej Útočník 43'
15ŘEZNÍČEK Martin Záložník
21SCHNEIDER Petr Brankář

Kontumace 43 70 79 89 FT

1 Komentář na "Sokol Babice — Sokol Drahanovice 3:7 (0:4)"

Odebírat
nejnovější nejstarší počtu hlasů
gully
Admin

Je to škoda, protože výsledek určitě neodpovídá vývoji hry. Nemám rád, když se ve sportu tábory poražených vymlouvají na to, že je poškodil rozhodčí. Tentokrát si ale myslím, že pomezní z řad soupeře, který se na svůj post dostal losem, se prvními třemi góly z offside (seděl jsem v úrovni všech tří offside) na výsledku skutečně podepsal. Samozřejmě i my jsme měli proměnit hned v prvním poločase nabídnuté šance. Toť můj názor a jak to vidíte vy, nechávám třeba sem do diskuze.