Oslava 50. let založení Sokola Babice

Je to až k neuvěření, ale vězte, že Sokol Babice tento rok oslaví svoji padesátku a my vás na tyto oslavy srdečně zveme!

A jaký že bude program oslav?

Kiosek bude otevřen již od půl dvanácté, takže před prvním programem, kterým bude Turnaj starých pánů a který začne ve 13:00, se budete moct v klidu našeho kiosku občerstvit, napít, nebo si třeba zahrát ruské kuželky.

Po skončení Turnaje starých pánů, proběhne přátelské utkání mezi mužstvy Sokola Babice a FK Šternberka “B”. Kulturní částí celého dne oslav bude taneční zábava se skupinou EAZSY.

V průběhu oslav budou také vyhlášeni a oceněni dlouholetí členové Sokola Babice za jejich práci při rozvoji fotbalu a ostatních sportovních činností v naší obci.

Program oslav 50. let založení TJ Sokola Babice bude tedy pestrý a nezbývá, než všem vám, kteří se chystáte toto významné kulaté výročí oslavit s námi, vzkázat:

Určitě přijďte, těšíme se na vás!

Reklamní spot na Rádiu Haná

Please Login to comment