Rozhodnutí STK

Na zasedání 30.8.2017 byl vyřčen ortel nad naším nesehraným utkáním v Olešnici. A věřte, že jsme zatím z toho vyšli ještě velmi dobře. Viz níže.

Nedostavení se k utkání

Ve II. třídě mužů se ve 4. kole neuskutečnilo utkání 1.FC Olešnice vers. Sokol Babice FK, neboť celek hostů se k utkání nedostavil. Zástupci klubu zaslali omluvný dopis v den zasedání komise. Svou neúčast vysvětlují nemocí a řadou zranění hráčů. Vzhledem k tomu, že klub nevyužil všech možností k tomu, aby se utkání odehrálo, případ se předává DK k projednání s návrhem na kontumační výsledek ve prospěch domácího celku a pokutou dle RS OFS 2017/18 ve výši 5000,- Kč za narušení soutěže. Sokol Babice uhradí do čtrnácti dnů paušál ve výši 1.000,- Kč, cestovné delegovaným rozhodčím a nezbytné náklady na přípravu hřiště  dle článku 35 RS OFS 2017/18 domácímu klubu.

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers