Náhled

5. Sokol Babice – Sigma Hodolany 1 : 6 (1 : 3)

I ve svém dalším vystoupení domácí body nezískaly. Bylo to způsobeno především sobeckou hrou. Domácí totiž zapomněly na to, že fotbal je kolektivní hra a musí si jeden druhému pomáhat. To se nedělo a proto je výsledek jaký je. Přitom hosté nepředváděly žádnou parádu. Ale pojaly tuto hru soustředěně a především kolektivně. Projev spíše připomínal hru „starých pánů“ ale na domácí to bohatě stačilo. Po čtvrté brance v domácí síti dokonce Dušek opustil hřiště a už do hry nezasáhl. Hosté byly na koni a z přehledem utkání dovedly do vítězného konce. K tomu jim pomohly výteční fanoušci, kteří po celý zápas mužstvo povzbuzovaly. A tak to má být. Škoda, že domácí zápas nezvládly. …
Číst dále»

1 - 6
Celkový čas

3. Muži Babice — TJ Blatec 2 : 4 (2 : 3)

Domácím se i tentokrát nepodařilo zvítězit. Sice v zápase dvakrát vedli, ale nakonec utrpěli porážku. Hosté byli daleko bojovnější a plně využívali agresivní hru, kterou jim velmi slabý rozhodčí toleroval. Domácí se s touto agresivitou a bojovností nedokázali po celý zápas vyrovnat a po zásluze prohráli.

Poprvé jsme se rozhodli natočit celý zápas a zde jsou videa z prvního a druhého poločasu tohoto utkání:

– I. poločas –

– II. poločas –

Číst dále»

2 - 4
Celkový čas

1. Sokol Babice — FK TJ Štěpánov 9 : 2 (5 : 2)

První mistrovské utkání domácím vyšlo nad očekávání. Usnadnilo jim to samotné hostující družstvo, když prakticky přijelo s dorostenci. Hrálo se za úmorného vedra a s přibývajícím časem se stále více projevovala domácí zkušenost. První půle byla přestřelkou branek a také nekonečně zmařených šancí na obou stranách. Domácí přeci jen před koncem poločasu odskočili na rozdíl třech gólů a to se ukázalo jako rozhodující.

V druhé půli tempo opadlo a když domácí vstřelili šestý gól bylo po zápase. Hosté se již k ničemu nedostali a tak domácí přidali další branky. Hodně šancí ještě domácí neproměnili a byly to šance jak se říká tutovky. O tom jak na tom domácí jsou budou určitě rozhodovat zcela jiné zápasy.

  …
Číst dále»

9 - 2
Celkový čas

26. Sokol Babice – FC Drahlov 6 : 2 (2 : 0)

V posledním mistrovském zápase jsme soupeři nedaly žádnou šanci. Zejména proto, že soupeř nastoupil jen v 10 lidech a jejich kvalita nebyla až tak navýši. Po rozkoukání jsme byly jasně lepší a útok za útokem se valil na soupeřovu bránu. Velká nepřesnost, slabý pohyb a neuvěřitelné špatné zpracování míče nás ovšem dost brzdilo. Navíc někteří domácí hráči si mysleli, že se soupeř porazí sám. Ovšem z přibývajícím časem jsme se nakonec prosadili. Navíc máme Duška a ten již ví, jak s míčem nejlépe naložit. Oba góly byly o chytrosti a přelobování brankáře, který ani nevěděl jak branky dostal.

Druhá půle byla lepší než první. Hosté přeci jen zpřesnili svou hru a podnikali nebezpečnými nákopy zteče na domácí svatyni. Ovšem vstup se podařil domácím famózně a když zvýšili na rozdíl tří branek bylo takřka hotovo. Ovšem hostům se zničeho nic po dlouhém autu a následné hlavičce podařilo skórovat a snížit. A …
Číst dále»

6 - 2
Celkový čas