12 Sokol Babice – FK Přáslavice 0 : 2 (0 : 1)

Bez komentáře.


Číst dále»

0 - 2
Celkový čas

11. Sokol Příkazy – Sokol Babice 6 : 1 (5 : 0)

Ani v tomto zápase jsme nepřekročily svůj stín a hladce prohrály. Branku dal z pokutového kopu Dušek. …
Číst dále»

6 - 1
Celkový čas

10. Sokol Babice – Sokol Újezd u Uničova 2 : 3 (0 : 2)

Ani hodně zlepšený výkon oproti minulému zápasu nám body nepřinesl.Újezd byl přeci jen fotbalovější a měl jednu nespornou výhodu. Tou byl pohyb a přihrávka. Ale i tak domácí stačili všechny útoky odvracet. Branky padly po neuvěřitelných, stupidních kiksech jednoho domácího hráče, který neměl svůj den.

Druhá půle byla ze strany domácích asi nejlepší co mohou předvésti. Ke kýženýmu vyrovnání to ale nevedlo. Naopak. Opět hrubá chyba v ten nejnevhodnější čas posunula hosty k dvoubrankovému vedení. Před tím totiž Dušek snížil s penalty po faulu na Vaculu. Sympatické bylo, že domácí nesložili zbraně a po faulu na Duška, který získal míč na stoperovi Újezdu sám proměnil nařízený trestňák a snížil na rozdíl gólu. Vyrovnat se domácím ale již nepodařilo.

Velmi dobrý výkon předvedli Schneider, Štěpánek a Vacula. Dobře chytal Dvořáček, který chytil několik ošemetných střel a vyřešil některé ožehavé situace. Tentokrát jsme si minimálně jeden bod zasloužili. O to je větší …
Číst dále»

2 - 3
Celkový čas

9. Sokol Babice – Sokol Majetín 1 : 3 (1 : 1)

Kdo dnes přišel na fotbal ten viděl další pokračování tragikomického příběhu o dvou dějstvích. Divák nevěděl či se má smát nebo plakat.Přesto se domácí dostali do vedení Schneiderem, ale v poslední minutě první půle přišlo vyrovnání. Druhá půle toto divadlo jen potvrdila. Co dodat, když dostanete branku z 55 metrů. Ani snaha, ani bojovnost a tak výsledkem je prohra. Hosté na tom byly obdobně. Štěstí se přiklonilo na jejich stranu, ale o fotbalu si mohli nechat jen zdát. Přesto si odvážejí pro ně velmi důležité tři body.

 

Foto: http://sokolbabice.rajce.idnes.cz …
Číst dále»

1 - 3
Celkový čas

7. Sokol Babice – Sokol Velký Týnec 0 : 2 (0 : 1)

Opět velký zmar a body v nedohlednu. …
Číst dále»

0 - 2
Celkový čas